Fx15 Fiyat Tablosu Fx15 Ne Yapıyor

FX15 KULLANIMI

Fx15 Kullanımı

Fx15 zayıflama hapı içerisinde toplam 60 bitkisel kapsül bulunur. Fx15 kullanımı günde 2 kez kullanılan Fx15, sabah ve akşam yemeklerden önce bol ılık su ile birlikte alınmalıdır. Kullandığınız farklı ilaçlar var ise FX15 ile aralarında en az 2 saatlik zaman bırakmaya özen göstermelisiniz. Alkolle birlikte alınmamalıdır.

Fx15 kullanımı ile alakalı olarak başlıca dikkat edilmesi gerekenler yukarıda belirtilmiştir. Düzenli kullanımlarda 4-13 kilo arasında bir kilo verimi sağlanmaktadır. Belirtilen değerler, sağlıklı ve herhangi bir rahatsızlığı olmayan kişileri kapsamaktadır.

Kullanım ile alakalı bazı basit ipuçlarından kısaca bahsedecek olursak;

Fx15 zayıflama hapı kullanımı yaptığınız dönemde, günlük beslenme düzeninize biraz daha özen göstermeniz halinde alacağını verim çok daha iyi olacaktır. Gün içerisinde tok kalsanız dahi öğün miktarınızı 4-5 öğün şekilde ayarlayarak bağırsak tembelliğinin önüne geçmiş olursunuz. Aynı zamanda, sindirim sisteminiz de sürekli olarak çalışır vaziyette olduğu için ekstra kalori yakımı gerçekleşir. Belirtilen öğünlerde en çok dikkat etmeniz gereken nokta basit karbonhidrat içeren besinlerden uzak durmanızdır. Basit karbon hidratlar vücudunuzun insülin direncini bozacağı gibi, ani tansiyon düşüşlerini de tetikleyerek sağlıklı yaşam biçiminizi kötü yönde etkilemektedir. Basit karbonhidratlara örnek verecek olursak; beyaz şeker yoğunluğu yüksek olan besinler ( çikolata, vb. ), beyaz un ağırlığı yüksek olan ürünlerdir. ( beyaz ekmek, vb. )

Gün içerisinde tüketeceğiniz besinlerin lif ve protein ağırlıklı olması hem kilo verme hızınızı yükseltir, hem sağlıklı bir beslenme biçimi oluşturur hem de kabızlık, bağırsak tembelliğinin önüne geçer. Sebze salataları ve yemekleri, süt ve süt proteini içeren diğer besinler bu konuda işinize yarayacaktır.

Haricinde, gün içerisinde düzenli yürüyüşler de ekstra kalori harcatacağı için kilo verme konusunda yine bir adım daha öne geçmiş olacaksınız. Egzersiz, sadece kilo vermek için değil aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmek için de her insanın ihtiyacı olan bir aktivitedir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?