Fx15 Fiyat Tablosu Fx15 Ne Yapıyor

FX15 ETKİLERİ

Fx15 Etkileri

Fx15 etkileriFx15 etkileri kullanan kişilerde genellikle aynı şekilde görülmektedir. Günde iki kez kullanılan Fx15 zayıflama hapının görülen ilk etkisi ağızda kuruluk oluşturması ve takip eden günlerde iştahsızlık hissettirmesidir. Susuzluk yaşanması durumunda kişinin günde en az 2-3 litre civarında su tüketimi yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Takip eden günlerde ise kullanıcın iştahı tamamen kapanır ve kalori alımı ciddi miktarda azalır. Kalori alımının azalması ile birlikte, vücudun harcadığı enerji yüksek olacağı için, vücut aradaki enerji açığını kapatmak amacı ile yağ depolarına yönelecektir. Vücuttaki yağ depolarının harcanmaya başlaması ile kişinin vücut kitle indeksi azalacak, kilo verimi gerçekleşecektir.

Su tüketimine istinaden, vücuttan atılan ödem ve fazla suyun sayesinde bir kaç beden incelme gözle görülür şekilde farkedilecektir.

İlk kullanım ile birlikte bazı basit yan etkiler kullanıcıda görülebilir. Bu etkiler aşağıdaki gibidir;

  • Kabızlık : Kabızlık oluşması, kişinin lifli besin tüketmemesi ve su tüketimini gerektiği miktarda yapmaması ile alakalıdır. Su tüketimi artırılıp, lifli besin alımı gerçekleşirse kabızlık sorunu ortadan kalkacaktır.
  • Baş ağrısı : Bu yan etki tamamen su tüketimi ile alakalıdır. Su tüketimi yeterli düzeye geldiği taktirde bu etki ortadan kalkacaktır.
  • Uykusuzluk : Uykusuzluk durumu hemen hemen tüm kullanıcılarda ilk hafta içerisinde görülür ve kendiliğinden yok olur.
  • Baş dönmesi: FX15 içerisinde nabız yükselten bitki ekstrakları mevcuttur. Nabız, yağ yakımındaki en önemli unsurdur. Vücut, alışma sürecinden sonra bu etki genellikle bir hafta içerisinde kaybolacaktır.

 

Tehlikeli yan etkiler

Fx15 ya da diğer benzer zayıflama haplarının tehlikeli olarak adlandırabileceğimiz bazı yan etkileri mevcuttur. Bu yan etkiler, genelde kullanmaması gereken kişiler tarafından tüketildiğinde ortaya çıkmaktadır.

 

Taşikardi (Çarpıntı) ya da aritmi : Taşikardi kalbin fazla kan pompalaması ve gereğinden fazla çalışması ile oluşan bir durumdur. Günlük yaşantıda nominal değerler 72-90 arasında yaşa ve cinsiyete bağlı olarak değişmektedir. Taşikardi oluştuğu durumlarda ise bu değerler 170lere kadar çıkmaktadır. Taşikardi ile birlikte diğer şikayetler olarak titreme ve terleme oluşabilir. Fx15 kullanıcılarının bunları yaşamasının farklı sebepleri olabilir. Başlıca sebepler aşağıdaki gibidir;

  • Gün içerisinde kafein miktarı yüksek gıdalar tüketmek ( kahve, çay, enerji içeceği )
  • Kalp ve damar rahatsızlığı
  • Psikolojik etkenler ( panik atak, obsesif durumlar, kişinin ruh hali )

Fx15 kullanımına bağlı olarak kalıtsal bir rahatsızlık oluşmaz. Zaman zaman rahatsız etmeyecek derece oluşan çarpıntılar genelde tüketilen çay-kahve türevi içeceklerin içerisinde bulunan kafeinden kaynaklanır. Ancak düzenli olarak çarpıntı hissediliyor, terleme ve titreme yaşanıyorsa kişinin farklı bir sağlık sorunu var demektir ve bunun için doktor kontrolünden geçmesi gerekir.

Kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon, dolaşım bozukluğu yaşan kişiler kesinlikle zayıflama ürünü kullanmamalıdır. 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?