Fx15 Fiyat Tablosu Fx15 Ne Yapıyor

Chitosan

Mayıs 28, 2017 11:08 am Gönderen Yorum Bırakınız
chitosan zayıflama kapsülü

chitosan

CHİTOSAN

Bitkisel içeriğe sahip olan Chitosanismini etken maddesinden almaktadır. Chitosandeniz kabuklularından elde edilen bir maddedir. Chitosanmaddesinin maddesi lif bakımından zengin bir madde olduğu bilinmektedir. Bu maddenin görevi vücuttaki bir süngere benzetilmektedir. Vücuda besinlerle giren yağların bu madde üzerinde toplanmasına yardımcı olmaktadır. Chitosanmaddesinin bir kısmı da kana karışır. Lifli bir yapıya sahip olması sayesinde gün boyu tok hissetmeye de yardımcı olmaktadır.

Chitosanİçeriği Nedir?

Chitosanürünüyle vücutta bulunan fazla yağların ortadan kalkması da mümkündür. Chitosanürününü kullanırken bazı konulara dikkat etmek gerekir.

Chitosan ürününü henüz kullanmadan önce ürünün nasıl kullanılması gerektiğini bilmek gerekir. Bu ürünü kullanacak olan kişinin herhangi bir hastalığının bulunmaması önemli bir konudur. Bitkilere, bitkisel içerikli ürünlere ve deniz canlılarına karşıalerjisi olan kişilerin bu ürünü tüketmeleri sakıncalı olabilir. Bu ürünü tüketmeden önce kişinin doktora danışılmasında fayda vardır. Ürünü kullanırken gün içinde bol su içmeye dikkat edilmelidir. Bu konulara dikkat edildiğinde kalp çarpıntısı, baş ağrısı,mide bulantısı, halsizlik, ağız kuruluğugibi çeşitli yan etkilerin görülme olasılığı da azalır. Ürünü kullanırken beslenme düzenine de dikkat edilmelidir.

Chitosan Nasıl Kullanılır?

Chitosan ürünü takviye olarak kullanılmaktadır. Bu ürün ile kilo kontrolü sağlamak kolaylaşır. Ürünü öğle ve akşam yemeklerinden yaklaşık yarım saat önce içmek gerekir. Bol su ile içmeye özen gösterilmelidir. Her öğünde 2 tablet alınması önerilir. Toplamda 4 tablet yeterli olacaktır. Ürünün fazla miktarda kullanılması çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu yüzden Chitosan ürününü doğru şekilde kullanmaya özen göstermek gerekir.

Bu ürün hamilelik durumu olan kişilere ve emzirenlere tavsiye edilmez. Bitkisel olması nedeni ile gebelik şüphesi bulunan kişilerin de bu ürünü kullanmamaları gerekir. Mide hastalığı bulunan kişilerin bu ürünü kullanmadan önce doktoruna danışması gerekir. Yüksek tansiyonu olan, damar tıkanıklığı olan, böbrek yetmezliği olan vekaraciğer hastalığı bulunan kişilerin bu ürünü kullanmamaları tavsiye edilir. İlaç kullanan kişilerin de bu ürünü kullanmaması tavsiye edilmektedir. Chitosan 15 yaşından büyükler ve 80 yaşından genç olan kişiler için uygundur.

Etiketler: , ,

Kategori:

Yazar admin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?